Pipirmėčių eterinis aliejus, 5ml
search
  • Pipirmėčių eterinis aliejus, 5ml

Pipirmėčių eterinis aliejus, 5ml

6,00 €
Su mokesčiais

Bot. Mentha piperita 100%
Kilmės šalis: Indija
Spalva: švelniai geltona
Kvapas: gaivus, šaltas, stiprus, mėtinis
Nata: viršutinė
Ekstrakcijos metodas: vandens garų distiliavimas

Kiekis

Šis augalas kilęs iš Europos (tačiau šiais laikais Jungtinės Amerikos Valstijos gamina kur kas daugiau šio aliejaus nei kuri kita šalis) ir yra paplitęs jau tūkstančius metų. Romėnai su pipirmėtėmis gydė virškinimo sutrikimus. Egiptiečiai taip pat naudojo šį aliejų. Svarbiausios pagrindinės aktyviųjų pipirmėčių aliejaus sudedamosios dalys yra mentolis, taip pat yra mentono, limoneno, menteno, felandreno. Mentolis yra ekstrahuojamas ir plačiai vartojamas farmacijoje, jis kur kas efektyviau veikia būdamas sudėtine eterinio aliejaus dalimi.
Naudojimas:
  • Teigiamai veikia skrandį, kepenis ir žarnyną. Tinka tiems, kuriuos vargina kolitas, viduriavimas, nevirškinimas, vėmulys, skrandžio skausmai. Tinkamai atskiestą naudokite šį aliejų darydami skrandžio srities ir pilvo masažą, geriant pipirmėčių arbata poveikis bus dar labiau sustiprinamas.
  • Šis eterinis aliejus sumaišytas su levandų ar mairūnų eteriniais aliejais tinka sergant peršalimu, sinusams ar gripu. Aliejaus šildomosios ir stimuliuojamosios savybės yra ypač vertingos, jei vartojama vos tik prasidėjus peršalimui padeda nugalėti drebulį, slogią nuotaiką. Maudantis patariama lašinti ne daugiau nei 3 lašus šio aliejaus, kad nedirgintų odos.
  • Pipirmėtės skatina prakaitavimą, todėl jį galima vartoti karščiavimui mažinti. Garinimo procedūros teigiamai veikia odą, padeda neleisti daugintis bakterijoms. 
  • Šalti kompresai dedami ant kaktos, smilkinių tinka galvos skausmui.
  • Pipirmėčių eterinis aliejus teigiamai veikia smegenų darbą, aiškų mąstymą.
  • Atbaido šešiakojus ir keturkojus parazitus, galima maišyti su eukaliptų aliejumi. 
Sinergija: Bazilikų, bergamčių, kedrų, eukaliptų, citrinų, laimų, mandarinų, pušų, rozmarinų, čiobrelių, mairūnų, levandų, neroli, kajeputų, mėtų eteriniai aliejai.

Dėmesio: Aliejaus negalima vartoti naudojant homeopatinius vaistus, aliejų reikia laikyti kuo toliau nuo vaistų. Taip pat nenaudokite aliejaus vakarais ir ilgai. Aliejų laikyti vėsioje, tamsioje ir sausoje vietoje, saugoti nuo vaikų. Ši informacija nėra skirtas diagnozuoti, gydyti, išgydyti, arba užkirsti kelią bet kokiai ligai.

Sudėtis (INCI): grynas pipirmėčių (Mentha piperita) eterinis aliejus.

9 Prekės
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.