Kosmetika

Kosmetika

Subcategories

 • Dekoratyvinė kosmetika
 • Veidui

  Sutikite, daugiausiai dėmesio ir priežiūros reikalauja veido oda. Todėl itin kruopščiai rinkome priemones Jūsų kasdieninei veido odos priežiūrai. Visi produktai yra natūralūs ir ekologiški, pagaminti naudojant grynus, augalinius aliejus, gėlių vandenis, nerafinuotus sviestus ir  praturtinti veiksmingais bei unikaliu aromatu pasižyminčiais eteriniais aliejais. Net neabejojame, kad Jūs juos pamilsite!

 • Kūnui

  Oda, kaip joks kitas organas, yra pastoviai veikiama įvairių išorės veiksnių, tad jei tenka tikrai nelengva dalia. Palepinkit savo odą nuostabiais gamtos produktais. Visos priemonės yra šviežios (pateikiamos mažais kiekiais), pirmapradės sudėties (nerafinuotų, šalto spaudimo aliejų, gėlių vandens, etreinių aliejų, ekstraktų, fitolių, mineralų... mišiniai), be jokių nereikalingų cheminių ingredientų.

 • Plaukams

  Natūralūs, rankų darbo ir išskirtinės sudėties šampūnai Jūsų nepriekaištingai plaukų priežiūrai! Visi šampūnai sukurti naudojant švelnų cukraus ploviklį – kokoso glikozidą. Jis švelnus, neerzina, nealergizuoja ir nedžiovina odos. Jūs galite pritaikyti plaukų priežiūros priemones individualiai, pagal savo norus ir poreikius. Siūlome Jums Handmade Naturals šampūnus su žolelėmis sausiems bei normaliems plaukams, šampūnus nuo pleiskanų, nuo psoriazės, plaukų ir galvos odos aliejų, plaukų kondicionierių.

 • Rankoms

  Gražios, prižiūrėtos rankos yra svarbu kiekvienam. Gyvenime rankoms tenka didelis krūvis ir dėl to jos pirmosios išduoda realų žmogaus amžių, sveikatos būklę ir netgi gyvenimo būdą. Mūsų rankos nuolat kenčia  nuo žalingo aplinkos poveikio bei kasdienių  buities darbų: valymo, plovimo, dažno kontakto su vandeniu, chemikalais. Palepinkite savo rankas natūraliomis gamtos dovanomis!

Active filters