Aromaterapija

Aromaterapija yra kvapnus ir paveikus būdas veikti esant įvairiausiems negalavimas (tiek dvasios, tiek fizinio kūno). 
Bioeco (Klaipėda, Šaltaklvių g. 3) gyvuoja jau 12 metų, tad galime pasiūlyti eterinių aliejų, absoliutų, hidrolatų, atarų (aliejinių kvepalų), smilkalų iš patikimų tiekėjų iš viso pasaulio. 
Mūsų išskirtinumas yra būtent atarai - tai natūralūs iš augalų distiliuoti aliejiniai kvepalai (mūsų atarų bazė yra santalų aliejus), vieni pirmųjų atvežėme jų į mūsų rinką ir iki šiol sėkmingai plečiame asortimentą. 
Žodis ataras persų kalboje reiškia kvepalai.
Jeigu smalsu, bet nežinote ar kvapas jums patiks - siunčiame pakvėpintus lapukus į jūsų pasirinktą LP paštomatą (siuntimo kaina 2.49eur, susisiekti galite uzsakymai@bioeco.lt arba per socialinius tinklus Bioeco ekologiška kosmetika (FB) arba Bioeco namai (Instagram).

Subkategorijos

 • Smilkalai
 • Eteriniai aliejai

  Eteriniai aliejai pas mus atkeliauja iš viso pasaulio, gyvuojame jau daugiau nei 12 metų, todėl turime savo patikimus tiekėjus.

  Prekes siunčiame į visus Lietuvos miestus, pristatome greitai. 

 • Atarai - tikrieji...

  Vieni pirmųjų į Lietuvą atvežėme tokius natūralius aliejinius kvepalus kaip ATARAI. Asortimentą sėkmingai plečiame iki šiol. 

  Mūsų atarų bazė yra santalmedžių aliejus. Atarai - tai gyvi kvepalai, kurie nepalieka abejingų, nes kaip mat paveikia mūsų smegenis, mūsų hormoninę sistemą, džiugina, atpalaiduoja, modifikuoja nuotaiką. 

  Jeigu nežinai nuo ko pradėti už 2.49 eur galime atsiųsti pakvėpintų lapukų pirmai pažinčiai, susisiek uzsakymai@bioeco.lt arba per socialinius tinklus Bioeco ekologiška kosmetika (FB) arba Bioeco namai (Instagram).

 • Hidroliatai - augalų H2O
 • Garintuvai
 • Absoliutai
 • Arabiški ūdai ir kiti...

Aktyvūs filtrai