Šis augalas savo pavadinimą gavo ne todėl, kad būtų kažkaip susijęs su arbata, o todėl, kad medžio lapai dėl juose esančio tanino, vietovių, kuriose augo, ežerus nudažė arbatos spalva. Medis priklauso mirtinių šeimai (kartu su kajeputais, gvazdikėliais, eukaliptais, mirtomis).
Veikliosios medžiagos yra tokios kaip terpenai, terpenolis, įvairūs alkoholiai ir kita.
- Labai tinka spuoguotai odai prižiūrėti
- Tinka herpes pažeistai odai prižiūrėti
- Tinka esant pėdų grybeliui
Eterinius aliejus galima panaudoti pačiais įvairiausiais būdai. Štai keli iš jų:
- uosti iš buteliuko, puikiai pakoreguos nuotaiką ir atlieps momentinius poreikius
- garinti aplinkoje (nuo aromastone prietaisų, USB garintuvų iki ultragarsinių difuzorių bei aromalempų su žvake. Nuo 3 lašiukų nakčiai iki 8 dienai)
- einant į gamtą lašinti ant avalynės (mažiau pastebimoje vietoje arba jeigu avalynė tamsi) arba ant tamsių kelnių, kitų drabužių siekiant atbaidyti kraujasiurbius. Tam tiks aštresnio kvapo eteriniai aliejai (eukaliptai, rozmarinai, kedrai, pelargonijos, mėtiniai kvapai, tokie kaip, pipirmėtės, šaltmėtės, gvazdikai, citrinžolės ir kiti.)
- lašinti į skystą rankų muilą, kūno losjonus, aliejus, dušo gelius taip sukuriant norimo kvapo ir poveikio priemones (pvz, 200ml priemonės ir apie/iki 20 lašų eterinio aliejaus)
Ši informacija nėra skirtas diagnozuoti, gydyti, išgydyti, arba užkirsti kelią bet kokiai ligai.
Ši prekė nėra keičiama ir pinigai už ją nėra grąžinami. Norite išmėginti kvapą? Apmokėjus siuntimo išlaidas mes atsiųsime jums pakvėpintą bloterį. Susisiekti vadyba@bioeco.lt
Sinergija: Tinka su cinamono, kvapiojo šalavijo, levandų, citrinų, mirtų, rozmarinų, rožmedžių, čiobrelių, snapučių, gvazdikėlių, muskato eteriniais aliejais.
Dėmesio: Aliejų laikyti vėsioje, tamsioje ir sausoje vietoje.
Sudėtis (INCI): grynas arbatmedžio (Melaleuca alternifolia) eterinis aliejus.